Portal Giełda Tekstów

Portal Giełda Tekstów

Opinie

Portal Giełda Tekstów to jeden z kilku, gdzie można dodawać swoje teksty i zarabiać pieniądze. Można tutaj działać na dwa sposoby: albo dodajemy swoje teksty do zasobów giełdy i czekamy aż ktoś je kupi albo podejmujemy się wykonywania zleceń i otrzymujemy pieniądze zaraz po wykonaniu.

Portal Giełda Tekstów

 

Na Giełdzie Tekstów próbuje dorabiać kilka tysięcy osób i każdy ma swoją własną strategię. Są tacy, który piszą tylko teksty na giełdę według własnej tematyki oraz tacy, który realizują tylko zlecenia. Te dwie formy można oczywiście łączyć jednak każda ma wady i zalety. Pisanie tekstów dowolnych ma ten plus, że sami wybieramy temat, w którym czujemy się dobrze, sami ustalamy cenę i piszemy wtedy, kiedy mamy czas. Niestety, na znalezienie kupca na tekst w dobrej cenie często czeka się miesiącami. Jeśli chodzi o zlecenia to są dwa rodzaje.

Portal Giełda Tekstów

Takie, gdzie dostaje je ten, kto się pierwszy zgłosi oraz takie gdzie zleceniodawca wybiera autora biorąc pod uwagę jego opinie. Niektórzy zastrzegają sobie także, że dane zlecenie jest tylko dla osób, które mają status super autor. Główną zaletą zleceń jest fakt, że pieniądze szybko wpłyną na konto. Jednak tematyka bywa trudna i często trzeba spędzić wiele czasu pisząc takie zlecenia. Duża część z nich jest bardzo nisko płatna, jednak i tak, wcześniej czy później znajduje się chętny. Wypłaty w serwisie można realizować raz w miesiącu i zwykle pojawiają się one w czasie trzech dni. Rozliczenia następują w formie umowy cywilnoprawnej lub na podstawie faktury, dla osób, które mają własną działalność gospodarczą.

Wszystko, więc odbywa się w pełni legalnie. Polecam ten sposób dorabiania wszystkim osobom, które mają lekkość pisania i posiadają ogólną wiedzę narożne tematy.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments