Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Rola w Niemczech dla gościa z Ukrainy z polskiej marki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są szansa oficjalnej praktyki w regionach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo kobiet planuje takie pytanie, że praktycznie jest ubiegać się o własną wizę niż o wizę innego świecie z Grupie Europejskiej.

Praktyka w Niemczech dla gościa z Ukrainy z własnej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej drodze do Niemiec pracownika polskiej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

Razem z wszą zasadą wiza do praktyki w wolnym kraju UE nie zapewnia ofercie praktyki w żadnej z nich. Nazywa to, że skoro otrzymasz polską wizę do pozycji również nie będziesz podejmował w Polsce, będzie wówczas naruszeniem prawa. Tak to, razem z własną wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, tylko taka wiza nie daje prosta do oficjalnego stanowiska w innych krajach UE. Tak to polskie ustawodawstwo nie zezwala na przyjęcie w Niemczech w kierunku osiągnięcia wizy roboczej do Polski. To stanowi, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś zarabiać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE są moc kierować swoich pracowników do następnych krajów w układzie z koniecznością produkcji. Należy mieć, iż nie całe kraje UE dają tę decyzję. Na przykład Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej drodze do Niemiec pracownika polskiej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej drodze do Niemiec pracownika polskiej spółki na platformie VAN DER ELST VIZA

Własna firma, w której tworzy obywatel Ukrainy, zatrudnia gościa na wycieczkę służbową (do lekturze / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez naszą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Gość jest wydzielany do tworzenia pewnej praktyce w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który widać stać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza prawdopodobnie stanowić otwarta: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (uznanie na pozycję wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w finału odbycia podróży służbowej do Niemiec w toku roku, będzie ważna tylko 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej wyprawy jest porozumienie między własną spółką i jednostką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, pracownik musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, które jest Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszelkiej Nasz.

By zdobyć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do przedłożenia dokumentów, wśród których ważne są: zezwolenie na funkcję w Polsce, umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą oraz kierowany człowiek również pozostali.

Należy też zauważyć, że ambasada zastrzega sobie należeć do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o